top of page

רעיונות יום הולדת לבנות 9 ולבנות 10

אם בחרתם ביום הולדת לבנות בלבד אז ככל הנראה אתם יודעים בדיוק מה אתם עושים. ראשית אתחיל ואבהיר שכמפעילה לימי הולדת המאמר הזה נכתב כדי לעשות מעט סדר בבלגאן ולהסביר לכם ההורים במה להתמקד ביום הולדת לבנות בגיל 9 וגיל .
 
רעיונות ליום הולדת 9 בבית

במה שונה יום הולדת לבנות 9 ובנות 10 מיום הולדת לבנות רגילה ?

אז כפי שהתחלתי וציינתי – אם בחרתם ביום הולדת לבנות בגיל 9 או 10 הרי שאתם יודעים בדיוק מה אתם עושים ולא בכדי.

אם בחלוף השנים הבנות שלנו חגגו ימי הולדת עם אוכלוסיית הבנים לכיתתן ואז במקום יום הולדת לנסיכות בלבד הן היו צריכות להתפשר על יום הולדת לאבירים ונסיכות ואז בזמן ההפעלה עצמה לצפות במשימות שלא תמיד מעניינות בנות בלבד.

 

הרי כעת כאשר הן מספיק גדולות כדי להביע את דעתן הן יכולות לבחור בדיוק את יום ההולדת שהן רוצות – וכמעט תמיד כאשר תינתן להן האפשרות הן יבחרו ביום הולדת לבנות בלבד.

 

אז במה שונה יום הולדת לבנות 9 או לבנות 10 מיום הולדת לבנות רגילה ?

בשביל זה אני כאן ! – כמפעילה לימי הולדת אני חייבת לציין שמגוון ימי ההולדת לבנות הוא עשיר, מגוון ורחב ובגילאים הצעירים יותר ניתן לחגוג עם הבנות כאשר אפשר ליצור להן עולם מפרי הדמיון שלהן כמו יום הולדת נסיכות שללא ספק עד לגיל 6-7 עוד ניתן לחגוג יום הולדת נסיכות והבנות יהנו ממנו .

אבל רצה הגורל והבנות שלנו מתבגרות הרבה יותר מהר ובגיל 9 ו 10 יום הולדת נסיכות או לחילופין יום הולדת לפיות יראה להן כיום הולדת מעט ילדותית ובגיל הזה בהחלט ניתן יהיה להבין אותן .

אז אם החלטתם לערוך לבת שלכם יום הולדת לבנות בלבד כמובן לאחר שהבאתם את כל יתר הגורמים בחשבון.

הרי שכעת בגיל הבנות של 9 ו 10 יש להתייחס אל הבנות מעט אחרת ובצורה הרבה יותר בוגרת.

להפעלות ימי הולדת לבנות לחצו כאן >>

 

כיצד לחגוג יום הולדת לבנות 10 ובנות 9 ?

אם הגענו עד הלום אז אתחיל ואומר שנניח בצד את עולם הילדות או מה שהכרתן עד יום הולדת לבנות 6 – 7 שכלל בתוכו יום הולדת נסיכות או פיות .

כעת עלינו להתייחס אל הבנות כבוגרות .

כמפעילה לימי הולדת קשה לי שלא לשים לב כי הבנות מתפתחות הרבה יותר מהר מהבנים ובגילאי 9 ו 10 מדובר בנשים קטנות .

מכאן נשנה את המחשבה שלנו וכך ניצור את יום ההולדת לגיל הזה .

שנית - את תמונות הנסיכות והפיות עם השרביטים והכתרים יחליפו , בלונים ורודים , כובעים בשלל צבעים , המוני זוהרים כמו שאנחנו מכירים מעולם המסיבות והחתונות של הבוגרים .

את מיץ הפטל הסטנדרטי ניתן להחליף במיצי פירות צבעוניים שייתנו להן תחושה של בוגרות וכך גם עוגת יום ההולדת שתשנה את צורתה לאלמנט בוגר יותר .

 

רעיונות להפעלת יום הולדת לגיל 9 או גיל 10

כמו את תפאורת החדר והאביזרים הנלווים כך יש להתאים גם את ההפעלה ליום ההולדת לבנות 10 ובנות 9 – בגיל הזה המכנה המשותף לכל הבנות הוא האהבה למוסיקה ולרובן גם לריקוד .

על כן התאימו להן הפעלה שתתאים לגיל הזה – לדוגמא – יום הולדת ריקודים או יום הולדת זומבה .

הקפידו על מפעילה ליום הולדת לבנות שמכירה את תחום הריקודים ותוכל להביא אליהן את החוויה האמיתית כמו לדוגמא מדריכה מקצועית לזומבה או מדריכת ריקודים אחרת .

כאשר מפעילה מקצועית לימי הולדת בנות תגיע עם מוסיקה עדכנית, מקפיצה וסוחפת ומכאן תעביר אליהן את אנרגיית הריקודים מהסטודיו עד לסלון שלכם בבית.

הבנות יחושו באווירה והמסיבה תהיה בשיאה – ביום הולדת לבנות 9 או לבנות 10 כבר אין צורך ביותר מדי משימות קבוצתיות או תחרות בין קבוצות כמו שהייתם רגילים עד כה .

אלא פשוט זמן איכות עם אשת מקצוע עם אנרגיה טובה ושתגרום להן להרגיש כמו ילדות בוגרות שפועלות כמו בוגרות בריקודי סמבה , סלסה , ריקודי בטן , ריקודי זומבה מקפיצים כאשר בכל שלב הן עטופות בתפאורה מתאימה החל מחגורות המצלצלים של ריקודי הבטן וממשיך בזוהרים והמנצנצים מריקודי הזומבה המקפיצים .

רעיונות ליום הולדת 9 בבית

הצעות לבחירת מפעילה לימי הולדת לבנות 9 או 10

אם אין בידכם המלצה על מפעילה לימי הולדת לבנות – אז העצות שלי אליכם הן:

הקפידו על מפעילה ליום הולדת ולא מפעיל זכר – אני חושב שהפירוט מיותר – אם בחרתם בחגיגת בנות - אז שיהיה עד הסוף!

באתר המפעילה תוכלו לבחון אם יש לה רקע מעבר לימי ההולדת לבנות כמו לדוגמא – מדריכות זומבה, מדריכות סלסה , מדריכות ריקוד וכדומה.

אם התרשמתם ממפעילת יום ההולדת לבנות כמקצועית תמיד תוכלו לבקש ממנה המלצות נוספות שיתאימו במקרה הספציפי שלכם כמו לדוגמא מה כדאי, מה מומלץ, ועוד ועוד בהתאם לסיטואציה ולבנות החוגגות שלכם.

למידע נוסף והזמנות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
שירי הפעלות לימי הולדת - צור קשר
להזמנת אירוע שלא תרצו לשכוח

052-6409087

או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם​
bottom of page