​כיצד נבחר הפעלת יום הולדת לגיל הרך​

הפעלת יום הולדת לגיל הרך היא בהחלט שונה מיתר סגנונות ההפעלות לימי ההולדת. כאן יש לקחת בחשבון עוד הרבה משתנים מלבד התפאורה והתחפושות. אלא יש לחשוב על פעילות יום הולדת שתדבר אל הילדים ועל הילדות שלהם. לא פחות חשוב מכך הוא לזכור כי מדובר בחקיקת חוויות של ילדים לתקופה ארוכה. כל יתר הפרטים במאמר הבא.

אם בעבר חגגתם לילדכם הרך יום הולדת בגן שכלל עוגה ושקיות הפתעה בסוף הארוע, כיום לחגוג בלי הפעלה של מפעיל מקצועי, יהפוך את יום ההולדת של ילדכם למשעמם ומאכזב. איך שלא תסתכלו על זה, הורים מעידים על כך שחשוב להם לחגוג לילדיהם יום הולדת מוצלח, ואף אחד לא רוצה שילדו יהיה יוצא דופן בהקשר זה. בניגוד לימי הולדת לגיל 5 ומעלה שהדרישות באות מצד הילד, כאן היוזמה היא לגמרי מצד ההורים שמוכנים להשקיע מיטב משאביהם כדי לחגוג לילדם יום הולדת שאף אחד לא ישכח. הנה כמה טיפים והמלצות של יום הולדת לגיל הרך ולבא אחריו.

פעילות יום הולדת לילדים בגיל הרך
פעילות יום הולדת לילדים בגיל הרך

בתמונה ניתן לראות את עיצומה של הפעלת יום ההולדת לגיל הרך. כדורי ענק לילדים, מצנח צבעוני וגדול וכל הילדים משחקים יחדיו.

press to zoom
פעילות לילדים ביום הולדת
פעילות לילדים ביום הולדת

סדנת תופים לילדי יום הולדת , יום הולדת לילדים בגיל 3--5.

press to zoom
פעילות יום הולדת לילדים בגיל הרך
פעילות יום הולדת לילדים בגיל הרך

בתמונה ניתן לראות את עיצומה של הפעלת יום ההולדת לגיל הרך. כדורי ענק לילדים, מצנח צבעוני וגדול וכל הילדים משחקים יחדיו.

press to zoom
1/2

הפעלות מוסיקה לגיל הרך

אחת הפעילויות המוכרות והאהובות על הילדים הן הפעלות מוזיקה למינהן. כשמדובר בגיל הרך וחוגגים יום הולדת לגיל 3 למשל, משחקים שלא נמצאים בשגרת יומם, משחקי מצנח עם כדורי ענק, פעילות עם כלי הקשה הן הפעלות שילדים אוהבים. לילדים בגילאים הגדולים יותר, ביום הולדת לגיל 4-5 ומעלה, ניתן לשלב הפעלות מוזיקה הכוללות משימות מאתגרות יותר כמו מעבר מתחת למוט, משחק הכיסאות ושאר משימות תחרותיות. ניתן לשלב סדנת דרבוקות לילדים או תיפוף באמצעות כלי הקשה.

סדנת יצירת ממתקים לגיל הרך וטקס עוגה לקטנטנים

מבין ההמלצות ליום הולדת לגיל הרך תוכלו למצוא גם סדנת ממתקים. אין דבר שילדים אוהבים יותר מדברי מתיקה, וביחוד אם עשו זאת בעצמם. הילדים גם יכינו תכשיטים מחטיפים מלוחים. טקס מאד מרגש לילד יום ההולדת הוא הכנסת העוגה כשכל הילדים מתופפים לכבודו ומקבלים את פניו כשעוגה ועליה נרות מוגשת לכל האורחים.

בחירת מפעיל לימי הולדת בגיל הרך

לפני שתסגרו על מפעיל, חשוב לבדוק היטב מי נותן לכם שירות. הדרך הטובה ביותר היא לפעול על סמך ניסיון – מפעיל שראיתם והתרשמתם ממנו לטובה. אם לא הזדמן לכם לפגוש באחד כזה, תוכלו לקבל המלצות ליום הולדת לגיל הרך מחברים, שכנים או בני משפחה שיש להם ילדים קטנים ונכחו כבר במספר ימי הולדת עם מפעיל אנרגטי וחייכן.

בכל מקרה מומלץ לראות את המפעיל בפעולה ולוודא שהוא נותן יחס אישי ומיוחד לילד יום ההולדת, ועם זאת נעים ומתחבר לכל הילדים. מפעיל טוב ידבר בשפת הילדים ויצליח להגיע לכל ילד וילד, גם לביישן ביותר, ולגרום לו לשתף פעולה.

ביום הולדת לגיל הרך הקפידו על מפעיל או מפעילה לימי הולדת בעלי ידע, רקע וניסיון בעבודה עם ילדים.

להזמנת אירוע שלא תרצו לשכוח

052-6409087

או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם​