top of page

פעילות סוף שנה לילדים

מסיבת סוף שנה מציינת רגע מרגש שלא יחזור פעם נוספת – סיום גן או כיתה. חשבתם כבר איך לחגוג את הרגע המרגש הזה של מסיבת סוף השנה? הכנו עבורכם רעיונות מדליקים למסיבת סוף שנה חווייתית, כיפית ומרגשת.

פעילות סוף שנה לילדים

סיום שנה, ובמיוחד בגילאים הקטנטנים, זה רגע מרגש! כל שנה שחולפת מסמלת כמה הילדים שלכם גדלו והתפתחו, את כל הדברים החדשים שהם למדו, את ההתפתחות הפיזית ולא פחות חשוב גם ההתפתחות הרגשית.

כשהאביב באוויר ומתחילים להרגיש את החופש הגדול מתקרב בצעדי ענק!

זה בדיוק הזמן להתכונן לאירוע המכונן והמרגש: מסיבת סיום שנה.

אם גם אתם רוצים שמסיבת סיום שנה בגן או בכיתה של ילדכם תהיה מהנה, מושקעת ומיוחדת אנחנו מזמינים אתכם להעביר קישור לכתבה הזאת בוואטס אפ של ההורים או ישירות לועד גן / ועד כיתה.

הפעלות לסוף שנה לילדים

פעילות למסיבת סוף שנה בסגנון תוכנית הטלויזיה הכל הולך

היכונו לשעה של משחקים חברתיים  שיגרמו לכל הכיתה ליפול על הרצפה מצחוק!
משחקי צחוק , משחקים חיקוי, ניחושים וגילוי, משחקי אימברוזבציה והכל תוך שיתוף פעולה ועבודת צוות בין הילדים.
בפעילות הזו הילדים פעילים גם מול הקהל וגם הקהל אקטיבי מאוד לצד משימה חשובה מאוד שיש לו – לשמור על איפוק, סבלנות ושיתוף פעולה מלא.
הפעלה מצחיקה ומאתגרת.

פעילות למסיבת סוף שנה

פעילות למסיבת סוף שנה בסגנון ספורטיבי

פעילות סוף שנה ספורטיבית במיוחד בה יתחלקו הילדים לקבוצות שיתחרו על התואר במגוון משימות ספורט ואתגרים שמכניסות את כולם לתחרות אנרגטית במיוחד.​
מתאים לכל מי שאוהב ספורט ואקשן, וגם למי שרוצה לצאת מהשגרה.

מסיבת סוף שנה

פעילות למסיבת סוף שנה בסגנון משחקי ענק

הכנסו לעולם משחקי הענק ,  משחקי רצפה ענקיים בהם הילדים יעברו משימות מגבשות ביחד. נהפוך לחיילי המשחק, נזרוק קוביות ענק, ונתקדם על לוחות המשחק הענקיים.
הפעלה משלבת גם מוסיקה, משחקי ריקוד ומשחקי גיבוש אקטיביים מחוץ למשטחי הפעילות.

פעילויות סוף שנה לילדים

פעילות למסיבת סוף שנה בסגנון ספורטיבי ואותיות

פעילות סוף שנה ספורטיבית אקטיבית ביותר שמשלבת בצורה מושלמת הפעלה פעילה של הילדים ביחד עם חשיבה בעבודה משותפת ופעילות משותפת למילוי המשימות הקבוצתיות.
הקבוצות יצטרכו לעבוד ביחד מחשבתית ואקטיבית על מנת לעבור את כל המשימות בשיתוף פעולה מלא וחשיבה משותפת.

רעיונות למסיבת סוף שנה

רעיונות למסיבת סוף שנה

איך חושבים או מכינים רעיונות למסיבת סוף שנה? 
 

 1. להתייעץ עם הגננת או המורה: הצוות החינוכי שמלווה את הילדים יודע בדיוק מה מתאים לגיל הילדים ומה מעניין אותם ויוכל לעזור בחשיבה על רעיון.
   

 2. נושאים שעסקו בהם במשך השנה: תוכלו לשאוב רעיונות מהנושאים בהם עסקו במסגרת החינוכית במשך השנה – בריאת העולם, עונות השנה, חברות ורעות, אחריות חברתית, קבלת השונה, זהירות בדרכים – כל נושא שעסקו בו במשך השנה יכול להיות אחלה רעיון לנושא המרכזי של המסיבה.
   

 3. לחפש בגוגל: בדרך כלל, ד"ר גוגל יכול לעזור, לפחות לצורך סיעור מוחות קליל וקבלת רעיונות.
   

 4. גלריית התמונות שלכם: אולי תתפלאו, אבל גלריית התמונות שלכם היא תיבת אוצר! תמונות מקבוצת הוואטסאפ שהמורה או הגננת שלחה (עזבו את איכות התמונות, זה נושא אחר) מכילות אחלה רעיונות לפעילות סוף שנה.
   

 5. הפעלה כיפית לסוף שנה: מה הילדים הכי נהנו לעשות במשך השנה? ימי ספורט? תחנות משחקים? חוג מוזיקה? זה הזמן להיזכר על איזו פעילות הילדים שלכם סיפרו לכם בהתלהבות כשהם חזרו מהגן או הכיתה (דרך טובה לבדוק אם הקשבתם להם 😉) ואם אתם לא נזכרים, נסו לשאול אותם ולהיזכר ביחד.
   

 6. מה בא לכם להרגיש: צחוקים, כיף, אתגר, לחוות חוויה משותפת, לדמוע מהתרגשות? תחשבו עם מה בא לכם לצאת ממסיבת הסיום ואת הרעיון תשאבו משם.
   

 7. הפעלה ע"י חברה מקצועית: אם "אין לכם ראש" לחיפוש רעיונות (וזה הכי מובן!), אפשר לפנות לחברה מקצועית שתדאג להפעלה. בחברות מקצועיות כמונו יודעים להתאים את ההפעלה לכל גיל מבחינת תוכן, סוג פעילות, נושא הפעילות, משך זמן מתאים לכל גיל ועוד, ואתם יכולים ללכת לישון בראש שקט.

פעילות למסיבת סוף שנה

הפעילות צריכה לשקף את העובדה שזה אירוע מרגש וחד פעמי, הילד שלכם לא יסיים עוד פעם את גן חובה או את כיתה א'.

נכון שיהיו עוד הרבה רגעים מרגשים אחרים, אבל עד סיום כיתה יב', הגיוס או החתונה יש עוד זמן! וכמובן שהפעילות צריכה להתאים לגיל הילדים.

אז מה כדאי לכלול עם הפעלות לסוף שנה לילדים?

 

 • פעילות חווייתית: זה כנראה יהיה החלק המרכזי של המסיבה – פעילות ספורטיבית, משחקים בתחנות, יצירה, הופעה של קוסם / ליצן / הילדים עצמם / ההורים, אם אתם בקטע של להפתיע את הילדים שלכם (או לפדח אותם 😉).
   

 • זמן איכות הורים וילדים: זו אמנם מסיבה של כל הילדים וההורים ביחד, אבל בואו נשים את הקלפים על השולחן, כל הורה מגיע לציין נקודת ציון חשובה עבור הילד שלו, לכן אל תשכחו להקדיש חלק מהזמן לפעילות משותפת של ההורים עם ילדיהם.
   

 • ברכות: כדאי להקדיש חלק מהזמן לברכות ותודות לצוות החינוכי שעמל והשקיע כל השנה בילדיכם, לוועד ההורים שהתנדב ודאג לכל מה שהיה צריך במשך השנה וכמובן להודות לילדים המתוקים שלכם, שעצם קיומם זה דבר שצריך להודות עליו.
   

 • אוכל: כי איזו מסיבה זו אם אין אוכל?! אפשר ללכת על הכיוון הבריא – ירקות חתוכים, קישים, גבינות, פירות ומים או מיצים טבעיים סחוטים; או ללכת לכיוון של פיצות ושולחן קינוחים; או רק עוגות, שתייה קלה וקפה. אל תשכחו קרטיבים לסיום, כי קרטיבים זה תמיד כיף! חשוב גם לוודא שכל הילדים מקבלים מענה – במידה ויש צורך במאכלים ללא גלוטן, אגוזים, דגים ואלרגנים נוספים.

רעיונות למסיבת סוף שנה לגיל הרך

 

 • פעילות ספורטיבית: משחקי כדור, קפיצה בשקים, תחרויות ספורטיביות.

 • פעילות משחקית: משחקי קופסא, משימות קבוצתיות, קליעה למטרה, דוקים, מבוך, נחש מי.

 • פעילות חצר: בועות סבון, צביעת ניירות ענק בגואש, שתילה לקראת השנה הבאה, תחנות משחק.

 • פעילות לפי נושא: בריאת העולם, עונות השנה, בעקבות ספר.

 • פעילות אותיות מותאמת לגיל הרך: הדבקת ניירות גזורים בתוך אותיות, בינגו אותיות, משחקים עם אותיות גדולות.
   

מסיבת סוף שנה כיתה א

 

 • תחנות משחקים: שילוב תחנות יצירה, ספורט, שיתוף פעולה עם ההורה, שיתוף פעולה בין הילדים ועוד.

 • פעילות ספורטיבית אתגרית.

 • פעילות בסגנון "הכל הולך": אימפרוביזציה, משחקי חיקוי, ניחושים והרבה צחוקים.

 • פעילות אותיות: בכיתה א' מתעמקים בכתיבה וקריאה וזו הזמנות מעולה לעשות פעילות כיפית בנושא אותיות או ספרים.

אם בא לכם שאנחנו נארגן לכם פעילות שתתאים לגיל הילדים, שתיזכר גם על ידי הילדים וגם על ידכם כחוויה חיובית, שתהיה מותאמת למעמד המרגש ובעיקר שתחסוך לכם הרבה זמן וכאב ראש בארגון הפעילות למסיבה – אנחנו כאן!

שירי הפעלות לימי הולדת - צור קשר
להזמנת אירוע שלא תרצו לשכוח

052-6409087

או השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם​
bottom of page